Jesteśmy grupą inżynierów, których połączyła pasja do projektowania. Zespół tworzący naszą firmę zajmuje się konstrukcją maszyn i urządzeń od ponad dekady. Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy projektując pojazdy szynowe i ich wyposażenie, drogowe pojazdy specjalne, maszyny przemysłu spożywczego, kontenery transportowe oraz wiele innych maszyn, urządzeń i podzespołów. Nasza firma swój początek miała w 2013 roku jako spółka cywilna JRB Design. Od roku 2017 funkcjonujemy jako JRB Engineering spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Moglibyśmy napisać, że oferujemy najwyższą jakość w najniższej cenie i w najkrótszym czasie, ale takie rzeczy nie istnieją. Oferujemy rzetelne podejście w adekwatnej cenie i realnym terminie realizacji. Często sytuacja wymaga wielu kompromisów więc staramy się być elastyczni i wychodzić naprzeciw klientowi mając cały czas jakość jako priorytet.

Realizujemy projekty pojedynczych, prostych elementów jak i duże zaawansowane konstrukcje. Zawsze mierzymy siły na zamiary i wychodzimy z założenia, że dobry inżynier to nie taki, który zna odpowiedź na każde pytanie, tylko taki, który wie, jak ją znaleźć. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji oraz do kontaktu.